• VÝFUK

• Letné výtvarné dielne

• LETO 2022

INFO telefónne číslo 0902 826 545 Peter Pauko

Počas letných prázdnin organizuje naša škola pravidelne výtvarné dielne pre deti, VÝFUK (tvory, fantázia, umenie, kreativita). Tento rok sú na výber opäť dva termíny a znova je to prvý a/alebo posledný týždeň letných prázdnin.

Deti pracujú prvé dva dni s keramickou hlinou - robievame úžitkovú keramiku (hrnčeky, vázy, aromalampy, svietidlá...) ale aj keramiku, ktorá je "iba" dekoratívna (závesné reliéfy, mačky, ryby...).

Ďalšie dni deti "putujú" po ateliéroch, a v každom si vyskúšajú niečo iné. Tento rok to bude práca s textilom, v ďalších ateliéroch si žiaci vyskúšajú grafické techniky, maľbu, techniky kresby...

Letné dielne teda prebiehajú celý týždeň od 9:00 do 12:00 .

Ak sa chcete prísť pozrieť do našich ateliérov, čakáme vás na Piaristickej ul. č. 2, v budove STAPRING.

Je to hneď oproti Párovskému gymnáziu.

Výfuk 2022

Niekoľko fotiek z minulého roka si môžete pozrieť vo fotoalbume na našej stránke :-)